Hoofdkantoor + regiokantoor Eindhoven

In ons kantoor in Eindhoven is tevens het hoofdkantoor van Nederland gevestigd. 

Regiokantoor Eindhoven bedient het Zuidelijke deel van Nederland: Limburg, Noord-Brabant en een deel van Zeeland.

Onze adresgegevens:

Looyenbeemd 3b
5652 BH Eindhoven
T: 040-245 01 06
F: 040-246 21 65
eindhoven@nova-engineering.nl

Ons team:

 

Jan Willem van den Hout

Jan Willem van den Hout
Directeur
T: +31 40 235 07 99
M: +31 623 23 01 76
E: janwillem.van.den.hout@nova-engineering.nl

Jan Willem van den Hout is directeur van NOVA Engineering Nederland en NOVA IT Solutions. Met vele jaren ervaring in recruitment van technische professionals weet hij de juiste mensen op de juiste plek neer te zetten.

Harry Baijens

Harry Baijens
Regiomanager
T: +31 40 235 03 62
M: +31 623 23 02 07
E: harry.baijens@nova-engineering.nl

Harry heeft een jarenlange ervaring in het werven en plaatsen van technische professionals. Met veel werktuigbouwkundige en installatietechnische kennis stuurt hij het Eindhovense team aan.

Rick Roijackers

Rick Roijackers
Accountmanager
T: +31 40 245 01 06
M: +31 6 12 044 948
E: rick.roijackers@nova-engineering.nl

Rick houdt zich vanuit Eindhoven zowel bezig met de werving van specialisten als met de commerciële contacten met opdrachtgevers in de regio.

Mike Vugts

Mike Vugts
Accountmanager
T: +31 40 245 01 06
M: +31 6 23 230 273
E: mike.vugts@nova-engineering.nl

Mike houdt zich vanuit Eindhoven zowel bezig met de werving van specialisten als met de commerciële contacten met opdrachtgevers in de regio.

Lars den Ouden

Lars den Ouden
Accountmanager
T: +31 40 245 01 06
M: +31 6 51 241 544
E: lars.den.ouden@nova-engineering.nl

Lars houdt zich vanuit Eindhoven zowel bezig met de werving van specialisten als met de commerciële contacten met opdrachtgevers in de regio.

Karina Breton

Karina Breton
Commercieel assistent
T: +31 40 245 01 06
E: karina.breton@nova-engineering.nl

Karina zorgt voor een vlekkeloze administratieve afhandeling van alle vacatures en plaatsingen binnen NOVA Engineering.

Daniëlle Spitzen

Daniëlle Spitzen
Commercieel Assistent
T: +31 40 245 01 06
E: danielle.spitzen@nova-engineering.nl

Daniëlle zorgt voor een vlekkeloze administratieve afhandeling van alle vacatures en plaatsingen binnen NOVA Engineering.

NOVA Engineering. The technical touch.