Ons team

Maak kennis met de mensen achter NOVA Engineering

Jan Willem van den Hout

Jan Willem van den Hout
Directeur
T: +31 40 235 07 99
M: +31 623 23 01 76
E: janwillem.van.den.hout@nova-engineering.nl

Jan Willem van den Hout is directeur van NOVA Engineering Nederland en NOVA IT Solutions. Met vele jaren ervaring in recruitment van technische professionals weet hij de juiste mensen op de juiste plek neer te zetten.

Harry Baijens

Harry Baijens
Regiomanager Zuid-Nederland
T: +31 40 235 03 62
M: +31 623 23 02 07
E: harry.baijens@nova-engineering.nl

Harry heeft een jarenlange ervaring in het werven en plaatsen van technische professionals. Met veel werktuigbouwkundige en installatietechnische kennis stuurt hij het Eindhovense team aan.

Philip Speekenbrink

Philip Speekenbrink
Regiomanager West-Nederland
T: +31 10 484 77 22
M: +31 6 23 42 68 67
E: philip.speekenbrink@nova-engineering.nl

Philip stuurt de vestiging Rotterdam aan. Hij heeft veel kennis en ervaring binnen de bouwkunde en de civiele techniek.

Martijn Klaver

Martijn Klaver
Regiomanager Oost-Nederland
T: +31 74 259 24 43
M: +31 6 23 23 02 23
E: martijn.klaver@nova-engineering.nl

Martijn heeft veel ervaring binnen en kennis van de civiele techniek en de bouwkunde. Hij is verantwoordelijk voor de regio Oost-Nederland.

Arno Kouwenberg

Arno Kouwenberg
Accountmanager Rotterdam
T: +31 10 484 77 22
M: +31 630 31 72 26
E: arno.kouwenberg@nova-engineering.nl

Arno is werkzaam vanuit de vestiging Rotterdam en heeft veel kennis van de scheepsbouwsector.

Bart Leppen

Bart Leppen
Accountmanager Hengelo
T: +31 74 259 24 43
M: +31 623 23 02 48
E: bart.leppen@nova-engineering.nl

Bart werk vanuit de vestiging Hengelo. Als echte allrounder ligt zijn kennis op diverse vakgebieden, met een specialisatie in de werktuigbouwkunde.

Bryan Dijkhuis

Bryan Dijkhuis
Accountmanager Hengelo
T: +31 74 259 24 43
E: bryan.dijkhuis@nova-engineering.nl

Bryan werkt vanuit de vestiging Hengelo. Zijn specialisme ligt voornamelijk in de bouwkunde.

Erik de Wekker

Erik de Wekker
Accountmanager Rotterdam
T: +31 10 484 77 22
M: +31 6 20 53 46 27
E: erik.de.wekker@nova-engineering.nl

Erik werkt bij NOVA Engineering in Rotterdam. Met ervaring in de uitvoerende techniek is hij een echte generalist.

Daniëlle Spitzen

Daniëlle Spitzen
Commercieel Assistent
T: +31 40 245 01 06
E: danielle.spitzen@nova-engineering.nl

Daniëlle zorgt voor een vlekkeloze administratieve afhandeling van alle vacatures en plaatsingen binnen NOVA Engineering.

Karina Breton

Karina Breton
Commercieel assistent
T: +31 40 245 01 06
E: karina.breton@nova-engineering.nl

Karina zorgt voor een vlekkeloze administratieve afhandeling van alle vacatures en plaatsingen binnen NOVA Engineering.

Marc Servaes

Marc Servaes
Manager NOVA IT Solutions
T: +31 88 5252901
M: +31 6 22 700 554
E: marc.servaes@nova-engineering.nl

Marc Servaes heeft een brede werkervaring in de IT sector. Hij stuurt NOVA IT Solutions aan.

Rick Roijackers

Rick Roijackers
Accountmanager Eindhoven
T: +31 40 245 01 06
M: +31 6 12 044 948
E: rick.roijackers@nova-engineering.nl

Rick houdt zich vanuit Eindhoven zowel bezig met de werving van specialisten als met de commerciële contacten met opdrachtgevers in de regio.

Mike Vugts

Mike Vugts
Accountmanager Eindhoven
T: +31 40 245 01 06
M: +31 6 23 230 273
E: mike.vugts@nova-engineering.nl

Mike houdt zich vanuit Eindhoven zowel bezig met de werving van specialisten als met de commerciële contacten met opdrachtgevers in de regio.

Xóchitl Mataheru

Xóchitl Mataheru
Accountmanager Rotterdam
T: +31 10 484 77 22
M: +31 6 12 044 964
E: xochitl.mataheru@nova-engineering.nl

Xóchitl houdt zich vanuit Rotterdam zowel bezig met de werving van specialisten als met de commerciële contacten met opdrachtgevers in de regio.

Leroy Mearns

Leroy Mearns
Accountmanager Bouw & Infra Amsterdam
T: +31 20 615 49 40
M: +31 6 12 044 992
E: leroy.mearns@nova-engineering.nl

Leroy houdt zich bij NOVA Engineering Amsterdam zowel bezig met de werving van bouw- en infra specialisten als met de commerciële contacten met opdrachtgevers in de regio.

Jeroen van den Bos

Jeroen van den Bos
Regiomanager Noord-Holland
T: +31 20 615 49 40
M: +31 6 53 63 68 14
E: jeroen.van.den.bos@nova-engineering.nl

Jeroen heeft ruim 20 jaar ervaring in de technische detachering, met name op het gebied van hoogopgeleid civieltechnisch personeel. Hij geeft vanuit het kantoor in Amsterdam leiding aan de regio Noord-Holland.

Lars den Ouden

Lars den Ouden
Accountmanager Eindhoven
T: +31 40 245 01 06
M: +31 6 51 241 544
E: lars.den.ouden@nova-engineering.nl

Lars houdt zich vanuit Eindhoven zowel bezig met de werving van specialisten als met de commerciële contacten met opdrachtgevers in de regio.

Olivier Ensink

Olivier Ensink
Accountmanager Hengelo
T: +31 74 259 24 43
M: +31 6 20 682 543
E: olivier.ensink@nova-engineering.nl

Olivier houdt zich vanuit Hengelo zowel bezig met de werving van specialisten als met de commerciële contacten met opdrachtgevers in de regio.

Ruben van Marle

Ruben van Marle
Accountmanager Hengelo
T: +31 74 259 24 43
M: +31 6 30 625 864
E: ruben.van.marle@nova-engineering.nl

Ruben houdt zich vanuit Hengelo zowel bezig met de werving van specialisten als met de commerciële contacten met opdrachtgevers in de regio.

Pieter Kemper

Pieter Kemper
Accountmanager
T: +31 10 484 77 22
M: +31 6 22 01 15 53
E: pieter.kemper@nova-engineering.nl

Pieter houdt zich vanuit Rotterdam zowel bezig met de werving van specialisten als met de commerciële contacten met opdrachtgevers in de regio.

NOVA Engineering. The technical touch.